Divadlo U Hasičů

FLAMENCO: CAMPALLERÍAS

Hlavní představení festivalu DEN FLAMENKA. Kompletní program festivalu naleznete na: www.denflamenka.cz

Campallerías je unikátní představení, ve kterém proudí krev sourozenců Adely a Rafaela Campallo. Je naplněné uměním a poezií. Sourozenci jím vzdávají hold svému flamenkovému rodu a sevillské čtvrti Cerro del Águilla, která formovala jejich první flamenkové kroky.

Adela a Rafael, umělci známí po celém světě, obnovili představení Campallerias jako připomínku svého původu, míst, odkud pocházejí, svých zkušeností a života naplněného flamenkem, kterým jsou obklopeni díky celé své rodině od narození.

Adela se protančila k vlastnímu a velmi jedinečnému stylu a stala se jednou z předních postav sevillské flamenkové scény. Svoji taneční genialitu předvedla a stále předvádí na nejznámějších světových jevištích v Evropě, Asii i Americe.

Rafael se na pódiích a v předních flamenkových souborech proslavil především díky svému vybroušenému a dokonalému tanečnímu stylu. Jeho tanec představuje nejkoncentrovanější a nejčistší esenci sevillské taneční školy, kterou jsou jeho představení prodchnuta.

V této nové podobě představení sourozenci rozdmýchali dávný oheň, který nikdy nevyhasnul a jehož plameny sahají stále výš a výš. Znalosti předané rodovou flamenkovou linií, dokonalost získaná tvrdým tréninkem a nekonečný talent dělají z tohoto představení tradičního pojetí flamenka jedinečný zážitek k potěšení jak těch, co o flamenku něco vědí, tak pro ty, pro které je to něco nového.

Účinkující: Adela Campallo (tanec a choreografie), Rafael Campallo (tanec a choreografie), Juan Campallo (flamenková kytara), Jesús Corbacho (zpěv), Londro (zpěv)

Soubor: Adela a Rafael Campallo


Divadlo U Hasičů, Římská 45, Praha 2, 120 00
Tel: 222 516 910, E-mail: info@divadlouhasicu.net
vyrobil goOut.net | Divadlo U Hasičů - oficiální stránka