×

Veškeré informace o přesunech a náhradních termínech jednotlivých představení najdete v sekci Vstupenky

Divadlo U Hasičů

CHLAP BÍDNÁ, NÁDOBA HŘÍŠNÁ

Standup s promítáním “Chlap bídná Nádoba hříšná”

Jedná se o přirozený přerod z původního standardního promítání ke knize “VŽDY JE CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty (www.vzdyjecesta.cz), které se díky obsaženým fotografiím a videím, společně se specifickým stylem Honzova vyprávění a úžasné atmosféře v publiku, postupně proměnilo v standup, takže se pro letošní rok rozhodl to tak rovnou i pojmout a nazvat.

Před pěti lety se Honza Drobný rozhodl udělat ve svém životě zásadní změnu a postavit se složité životní situaci čelem tím, že vycestoval do zcela neznámých zemí mimo Evropu. Jiná mentalita a neznalost mateřského jazyka byly dle autora tím nejlepším způsobem, jak „najít“ nového Honzu a toho starého nechat za sebou.  Všude doprovázen  psím parťákem Tekym, kterého se ujal již jako nemocného a protože se pes svým pánem nikdy neopouští, bylo naprosto samozřejmé, že odcestují společně.  Motto „Vždy je cesta“ naskočilo Honzovi v jeho životě hned několikrát. Cestování džunglí, pouští i městy, zážitky z mezinárodních letišť, příběhy rodin, se kterými se na svých cestách setkal, i to, jak vůbec cestoval se psem, ho přimělo k tomu, aby příběh sepsal a mohl předat dál to, co mu cesta dala. Kniha s názvem VŽDY JE CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty je již na světě a po prvním vyprodaném výtisku následuje dotisk.

Standup s promítáním plný životních okamžiků, nečekaných situací i dobrodružství, příběh o schopnosti i v složitých situacích nahlížet na věci z různých úhlů a neztrácet humor, klid i rozvahu. Autor vždy chtěl cestovat a první volba padla na Peru dle citátu:„Co tě nezabije, to tě posílí.” Nyní vše pokračuje s novými zkušenostmi, zábavnými i poučnými historkami a psí bandou Sawadee, Číro, Refi a Meggie.

Více informací na www.vzdyjecesta.cz a honzadrobny.cz.


Divadlo U Hasičů, Římská 45, Praha 2, 120 00
Tel: 222 516 910, E-mail: [email protected]
vyrobil goOut.net | Divadlo U Hasičů - oficiální stránka