Divadlo U Hasičů

JO, NENÍ TO JEDNODUCHÉ

Autor: J.-C. Islert
Režie: R. Pellan
Hrají: P. Novotný, U. Kluková, K. Jandová, P. Duspivová, J. Sypal

Bláznivá komedie francouzského autora se točí kolem stárnoucího profesora geometrie (Petr Novotný), který má šokující poměr se svou o 40 let mladší žačkou (Klára Jandová). Do jeho bytu se bohužel pravidelně a vždy nečekaně vrací jeho bývalá manželka (Uršula Kluková) a pravidelně ho navštěvuje jeho dcera Julie (Petra Duspivová). Profesor musí nejen neustále lhát a kličkovat, musí dokonce svou milenku skrývat, občas ji vydávat za někoho jiného, což jeho situaci neustále komplikuje. Do děje se ještě připlete záhadný Marco (Jaroslav Sypal) – i tenhle prostoduchý prosťáček je manipulován neuvěřitelnými situacemi do neskutečných rolí a převleků. Falešný instalatér, ukrajinský elektrikář i nepravý milenec hlavního hrdiny – to vše je k vidění v této ďábelské burlesce.

Ztřeštěná komedie, plná neskutečných zvratů a překvapení nenechá diváky ani na minutu vydechnout a hodně zaměstná jejich bránice.

Hra byla s velkým úspěchem a v mnoha reprízách uvedena v Paříži a získala řadu ocenění. U nás je uváděna v české premiéře.


Divadlo U Hasičů, Římská 45, Praha 2, 120 00
Tel: 222 516 910, E-mail: info@divadlouhasicu.net
vyrobil goOut.net | Divadlo U Hasičů - oficiální stránka