Divadlo U Hasičů

SLEČNA ABIGAIL

Autor: K. Davenport, S. Saltzberg
Režie: L. Poláčková
Hrají: Jitka Asterová (známá nejenom z divadla, filmu a televize, ale také svou erotickou poradnou na rádiu Frekvence 1) a Lukáš Pavlásek (asi nejvíc známý z pořadu Na stojáka televize HBO)

Slečna Abigail je ovdovělá Američanka s českými předky, která se po smrti svého manžela rozhodla naučit svět vše, co spadá do neuchopitelného vztahu muže a ženy. Nyní na svém světovém turné zavitá i do krajiny svých předků, tedy do Ćeské republiky, kdy českým divákům za pomoci svého českého asistenta Pepy představí nejvhodnější způsoby seznámení, poradí, jak poznat lásku, žádostivost nebo marnou touhu, jak manžela najít, opečovávat, případně půjčit a zase vrátit zpět do rodiny. Že poradí každému, dokazuje i zapojením diváků do svého výkladu – během představení máte možnost se zeptat na vše, co vás v citlivých oblastech mezilidských vztahů může zajímat.

Hra byla napsána podle knihy od skutečné dámy jménem Abigail Grotke „Miss Abigail´s Guide to Dating, Mating and Marriage“ a premiéru měla v červnu 2010 na Floridě. Od října 2010 je s velkým úspěchem uváděna na Broadwayi v New Yorku.

Uvádí agentura Mertopol Art Production.

www.slecnaabigail.cz


Divadlo U Hasičů, Římská 45, Praha 2, 120 00
Tel: 222 516 910, E-mail: info@divadlouhasicu.net
vyrobil goOut.net | Divadlo U Hasičů - oficiální stránka